پمپ وکیوم دورانی رینگ مایع

پمپ وکیوم دورانی رینگ مایع


پمپهای وکيوم و بلوئرهاي هواي سری Unique توليدی شرکت خلاءآفرین پارس با برخورداری از طراحی مدرن، مکانيزم عملكرد مطلوب و در عين حال ساده، مصرف بهينة انرژی الکتريکي و ساختاری مناسب، از حداقل تعداد قطعات تشکيل شده است. تنها قطعة متحرک در اين پمپها روتور (مجموعة شفت و پروانه) می باشد که هيچ گونه درگيري با ساير قطعات آن ندارد. جنس قطعات پمپها از کيفيت بالا برخوردار بوده و عمليات ماشينکاری آنها با دقت در حد صدم ميليمتر انجام می شود که باعث حداقل نشتي داخلی و جلوگيري از کاهش ظرفيت پمپ مي گردد. اين پمپها در دو مدل ساخته مي شوند :

مدل SC : در اين سری، ساختار پمپ به صورت يکپارچه (MONO BLOCK) بوده و پمپ مستقيماً به فلنج الکتروموتور بسته می شود. مجموعة روتور (پروانه) پمپ بدون نياز به کوپلينگ پس از انجام بالانس ديناميكي ، مستقيماً توسط شفت الکتروموتور و بدون نياز به بيرينگ در قسمت پمپ به حرکت درمي آيد.

مدل SP : در اين مدل، مجموعة روتور (شفت و پروانه) پمپ پس از انجام بالانس ديناميکي توسط دو عدد بيرينگ با شفت الکتروموتور هم مرکز (Align) شده و به واسطة يک کوپلينگ ، توسط شفت الکتروموتور به حرکت درمي آيد

بيرينگ های مورد استفاده در الکتروموتور و پمپ از نوع 2Z و گريس خورده می باشد که به هيچگونه مايع روانکاری نياز ندارند. سيستم آب بندی پمپ به دو صورت انجام می شود:

* استفاده از کاسه نمدطبق استاندارد DIN3760

* استفاده از يک سيل مکانيکي (Single Mechanical Seal) طبق استاندارد DIN 24250


نظرات در مورد این مطلب

تعداد نظرات موجود : (۰ نظر)

نظر خود را ثبت کنید: